Fajn Tábory
jsou prostě boží!

Vítejte na stránkách organizace Fajn Tábory!

Jsme moc rádi, že jste zavítali právě k nám a teď dovolte, abychom se krátce představili. Organizace Fajn Tábory vznikla v roce 2013, kdy toho léta uspořádala svůj první letní tábor zaměřený na sport s angličtinou, kterého se zúčastnilo všeho všudy 9 spokojených dětí.  Od té doby jsme jako organizace urazili kus cesty, což dokazuje aktuální široká nabídka zaměření našich táborů a skutečnost, že v roce 2022 využilo možnost přihlásit se na Fajn Tábory již přes 1300 dětí. Díky tak velkému zájmu nám roste chuť a sebedůvěra v naší činnosti pokračovat a posouvat ji dále. Hlavním cílem je vždy snaha o maximální spokojenost všech našich táborníků, což se nám v drtivé většině velmi daří.

V prvních letech jsme působili pouze na Trutnovsku. Od roku 2016 si však organizace za účelem pořádání svých táborů pronajímá kompletně celý areál rekreačního centra LANWOOD nacházející se uprostřed překrásné přírody na kraji města Lanškroun. Díky velmi dobré poloze, nedaleko největší křižovatky českých železničních cest v České Třebové, je organizace pro své táborníky schopna zajistit a organizovat společnou dopravu vlakem z měst: Praha, Kolín, Pardubice, Brno, Ostrava, Hranice na Moravě, Olomouc a Zábřeh na Moravě, což Fajn Tábory činí snadno dostupné pro zájemce z téměř celé České republiky.

8.9.2023
Vážení rodiče a naši milí táborníci, chtěli bychom Vám poděkovat za účast na letních fajn táborech! Doufáme, že jste si tábory všichni užili a přejeme Vám úspěšný školní rok 2023/2024!
8.8.2023
Právě probíhají slevy na vybrané tábory pro 8. turnus. Rybářský tábor a Airsoft camp 15 %. Klasický a Hudební tábor 10 %. Ceny jsou uvedené již po slevě.
1.8.2023
Ve špatný čas na špatném místě. Tak zní název filmu, který vytvořily děti na Filmovém táboře z 3. týdne. Řekli bychom, že se jim velmi povedl! No posuďte i vy! 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=VI_eB4kb9T4
1.8.2023
Právě probíhají slevy na vybrané tábory pro 6. turnus. Beauty camp, Klasický a Výtvarný tábor 15 %. Skate camp 10 %. Ceny jsou uvedené již po slevě.
12.7.2023
Právě probíhají slevy na vybrané tábory pro 5. turnus. Airsoft camp a TikTok camp 15 %. Parkour camp a Tábor míčových her 10 %. Ceny jsou uvedené již po slevě.
12.7.2023
Komunikace se svými blízkými formou dopisů či online vzkazů Vám nestačí? Máme pro Vás pravidelné online foto a video reportáže na Facebooku.  Stejný obsah zveřejníme později i na našem webu.
12.7.2023
Pro plynulý a bezproblémový průběh tábora platí pro účastníky zákaz mobilních telefonů, tabletů, notebooků apod. V případě nutnosti telefonického spojení s dítětem během pobytu lze kontaktovat vedoucí, kteří Vám spojení s dítětem umožní. Výjimkou je TikTok camp. Ten k tomuto zaměření mobilní telefon potřebuje, ale děti je budou mít k dispozici POUZE na programy. Mimo programy […]
13.6.2023
Právě probíhají slevy na vybrané tábory pro 1. turnus! Na TikTok camp a Tábor se zvířaty je 15 % a na Taneční a Airsoft camp 10 %.  
28.2.2023
Má vaše dítě v blízké době narozniny? Nevíte čím ho odměnit za vysvědčení? Nebo mu chcete udělat jen tak radost? Darujte mu dárkový poukaz na jakýkoliv tábor! Naleznete ho v sekci “doplňky” a od objednání ho máte do 24 hodin na vašem e-mailu!  
31.1.2023
Uf, právě jsme roztřídili fotky z poslední sezóny! Fotek je požehnaně, tak si společně pojďme připomenout neopakovatelnou atmosféru Fajn Táborů.

NABÍDKA NAŠICH TÁBORŮ

Přemýšlíte, jak strávit následující letní prázdniny? Chcete zažít něco nového, poznat nové přátele z celého Česka a zároveň se něco naučit? Pak právě pro Vás chystáme velmi pestrou nabídku našich táborů, kde Vás čeká nabitý program plný her, soutěží, dobrodružství a mnoho dalších aktivit. Můžete si vybrat z mnoha zaměření táborů. Nebude chybět ani diskotéka, táborák, kino, noční bojovka, koupání či celodenní výlet do okolí.

Nabízíme mnoho termínů po celé léto!

Je nám líto, ale v současné době nenabízíme žádný tábor zařazený do této kategorie.

NÁŠ TÁBOROVÝ PERSONÁL

Naše vedoucí, kteří prochází důkladným školením, pečlivě vybíráme. Snahou je vždy vytvořit přátelskou atmosféru mezi dětmi a vedoucími, což je klíčové pro všestrannou spokojenost a pohodu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


GALERIE