Informace

INFORMACE K ODJEZDU NA TÁBOR 2022

Vážení rodiče, milí táborníci,

níže naleznete potřebné informace k účasti na našich táborech v roce 2022. Prosím, řiďte se všemi body, které se týkají Vámi vybraného tábora. Apelujeme na to, aby všichni táborníci, kteří ještě nemají zajištěné lékařské potvrzení o způsobilosti dítěte účastnit se tábora, aby tak co nejdříve učinili. Brzy začínají mnohé dovolené lékařů, a proto se nemusí toto potvrzení na poslední chvíli stihnout zajistit. To by však znamenalo, že bychom dítě na tábor nemohli přijmout, a to nechce nikdo z nás.

1) Pro tábory v RC LANWOOD v LANŠKROUNĚ 2022

2) Pro Scooter camp v penzionu ATRIUM v TRUTNOVĚ  

3) Pro Scooter camp v ŠUMPERKU 2022

Už se na vás všechny moc těšíme!

INFORMACE K ODJEZDU NA TÁBOR 2021

UPOZORNĚNÍ
 Z důvodu epidemické situace a koronavirových opatření je povinnost se prokázat negativním testem.
 Jak to s testováním tedy je? Prokázat se můžete takto:
  • PCR test starý max. 7 dní
  • Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů
  • Antigenní test starý max. 3 dny, ze zdravotnického zařízení s potvrzením o výsledku
  • Samotest provedený na místě – prosíme všechny, aby si dovezli vlastní antigenní test, podle toho, jaký jim vyhovuje – test bude proveden na místě pod dohledem našeho zdravotníka
Pro děti jedoucí společnou dopravou:
  • PCR test starý max. 7 dní
  • Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů
  • Antigenní test starý max. 3 dny, ze zdravotnického zařízení s potvrzením o výsledku
  • Samotest – kazetu s výsledkem ukážete našemu zaměstnanci, který děti poveze, je třeba jej udělat cca 30 minut před odjezdem

Vážení rodiče, milí táborníci,

níže naleznete potřebné informace k účasti na našich táborech v roce 2021. Prosím řiďte se všemi body, které se týkají Vámi vybraného tábora. Apelujeme na to, aby všichni táborníci, kteří ještě nemají zajištěné lékařské potvrzení o způsobilosti dítěte účastnit se tábora, aby tak co nejdříve učinili. Brzy začínají mnohé dovolené lékařů, a proto se nemusí toto potvrzení na poslední chvíli stihnout zajistit. To by však znamenalo, že bychom dítě na tábor nemohli přijmout, a to nechce nikdo z nás.

Vzhledem ke koronavirové epidemii musíme učinit některá hygienická opatření, jako v minulém roce. Jedním z nich je například důkladnější dezinfekce prostor stravování, důkladná kontrola mytí rukou a jejich dezinfekce před vstupem do jídelny.

V rámci aktuálních protiepidemických opatření jsou všichni táborníci povinni si s sebou na tábor přibalit jeden respirátor. Táborníci, kteří cestují na tábor nebo z tábora společnou dopravou, si přibalí respirátory dva.

1) Pro tábory v RC LANWOOD v LANŠKROUNĚ 2021

A) pobytové tábory

B) příměstské tábory

2) Pro tábory na ŽIŽKOVĚ BOUDĚ v PECI POD SNĚŽKOU 2021

3) Pro tábory v penzionu ATRIUM v TRUTNOVĚ 2021

Už se na vás všechny moc těšíme!