Kateřina Šubrtová instruktorka, fotografka

Čusíík!

Jmenuji se Káťa. Už od mala se věnuji módě, líčení, vlasovému stylingu a především všemu co se dá pod pojmem ,,modeling,, představit. Střední školu mám vystudovanou FASHION DESIGN v Liberci, kde jsme se vším čtyři roky zabývali a já jsem připravena vám předat všechny informace o tom, jak správě se v této branži pohybovat a co pro to musíte udělat. Podstoupila jsem kurzy líčení od známé vizážistky jménem Adéla Anděla Bursová, kde nás učila krok po kroku k dokonalému líčení a to od základů denní vizáže přes večerní až po extravaganci. Mnohokrát jsem působila jako vizážistka na módních přehlídkách. Dále jsem absolvovala kurz v REA models v Liberci, kde nás učili chůzi po mole a zároveň ty nejzajímavější choreografie, díky kterým jsem se účastnila různých módních přehlídek, kde nám dělal společnost například Ben Cristovao nebo Lipo.
Teď studuji vysokou fotografickou školu v Praze, kde spolupracuji s různými dívkami, kteří si chtějí rozšířit portfolio o spoustu zajímavých a originálních fotek. Naše profesorka je známá fotografka Milota Havránková, která má své galerie a výstavy.  Učí nás vidět fotku jiným způsobem a především se zabývat detaily, díky kterým se naše tvorba odlišuje od ostatních.

Pokud máš v sobě nutkání se všechno tohle naučit a dozvědět se více, určitě neváhej a přihlas se na Fajn Tábory, budu se na tebe moc těšit.

Mějte se hezky!

Káťa