Dora Solářová instruktorka

Ahoj!
Mé jméno je Dora, ale nejčastěji používám svou přezdívku Dee. Začala jsem s tancem už od malička, rodiče mi říkali, že jsem začala dřív tančit než chodit. Největší zlom však byl v roce 2007, kdy jsem začala tančit v taneční škole BDS Academy pod vedením Matěje Zvary. Dva roky na to jsem se stala členkou B-original, kde jsem získala spousty ocenění a tanečních zkušeností. Postupně jsem se dopracovala až k lektorske činnosti. Mám zkušenosti s vedením od nejmenších po dospělé jak celoročně na mých lekcích a kurzech tak na různých tanečních kempech. Letos se na mě můžete těšit na Dancehall campu v tento termín:
 Pravidelně se tanečně vzdělávám jak v Čechách tak i v zahraničí (Jamajka, New York, Berlín, Řím, Amsterdam, Barceclona..) včetně tanečního kempu SDK Europe.V současné době se zaměřuji především na Dancehall a Hip Hop. Jsem členkou dancehalloveho seskupení The Limitless (Klarka, Ajdam, KamelL) se kterou sklízíme velké úspěchy.
V roce 2015 jsem se také tanečně vzdělávala na Jamajce. Rok poté jsem navštívila díky výhře v TSR New York, kde jsem se vzdělávala například v BDC (Brodway Dance centre).
 
Mé úspěchy:
 
1. místo Skillz Dem Up dancehall Battle 2015 (2vs2, s Ajdamem)
2. místo MČR IDO HIP HOP formace – postup na ME a MS
Účast na World hip hop dance Championship v Kodani
2. místo Taneční skupina roku EDA SHOW HIP HOP – Opportunity, B-Original
1. místo MČR IDO HIP HOP formace Opportunity, B-Original postup na ME a MS
1. Místo MČR v Taneční Skupině roku a zároveň absolutní Vítěz celé soutěže s choreografii Speech, B-Original
2. Místo v Dancehall choreo contest, Top Up – Berlín se svoji Dancehall crew The Limitless (Klarka, Ajdam, Kamell)
Všechny zapálené tanečnice na Fajn Tábory zvu. Strašně se těším, až to spolu roztančíme!
Zatím ahoj!
Dee